• Buderus
  • Buderus
  • Buderus

Oferta

Logamax plus GB162

Maksymalna moc na minimalnej przestrzeni: wraz z kotłem Logamax plus GB162 marka Buderus wprowadziła nowe standardy w technice grzewczej. Kompaktowy, kondensacyjny pakiet o mocach 69, 85 i 100 kW nadaje się doskonale dla domów wielorodzinnych, a w układzie kaskadowym także dla większych inwestycji mieszkaniowych.

pdfZobacz dane techniczne

pdfPobierz katalog produktów

Masz pytania dotyczące tego produktu?
Zapraszamy do kontaktu:

tel. 501 435 426
e-mail:

Nasza jakość zaczyna się od właściwej koncepcji
Logamax plus GB162V2 jest wiodącym, kondensacyjnym kotłem grzewczym nowej generacji. Ożebrowane rury wymiennika ciepła produkowane są z wysokiej jakości nierdzewnych stopów aluminium. To wysokowartościowe tworzywo łączy w sobie niewielki ciężar, wysoką żywotność i bardzo dobrą przewodność cieplną.

Wykonanie w technologii ALU plus
Wymiennik ciepła kotła Logamax plus GB162V2 wykonany jest w technologii ALU plus. Ta innowacyjna technologia zoptymalizowana jest pod kątem wymiany ciepła, przepływów i trwałego uszlachetniania powierzchni w celu zwiększenia jej trwałości. Aluminiowe rury ożebrowane pozwalają na łatwe i szybkie czyszczenie. Wystarczy do tego jedynie wypłukanie wodą lub użycie sprężonego powietrza. Warstwa uszlachetniająca, powstająca przez polimeryzacje plazmową, jest bardzo cienka i nie ma wpływu na sprawność i wydajność wymiennika ciepła. Oprócz tego, wymiennik ciepła wykonany w technologii ALU plus jest bardzo odporny chemicznie. Nowy kształt wewnętrzny rur wymiennika ciepła poprawia wyraźnie wymianę ciepła. Taka technologia umożliwiła zbudowanie wymiennika ciepła o mocy 100 kW w tak zwartej formie.

Wodsan

"Wodsan-Serwis" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Odolski
ul. Złota 32 05-505 Wągrodno, e-mail: tel. 501 435 426