• Buderus
  • Buderus
  • Buderus

Oferta

Logamax plus GB172-24T50V2

Jeśli nie chcesz martwić się o rachunki i w pełni korzystać z najnowszych rozwiązań technicznych, to Logamax plus GB172-24T50V2 jest rozwiązaniem dla Ciebie. Wysoka efektywność urządzenia, solidność i łatwa obsługa sprawiają, że jest to możliwe każdego dnia.

pdfZobacz dane techniczne

pdfPobierz katalog produktów

Masz pytania dotyczące tego produktu?
Zapraszamy do kontaktu:

tel. 501 435 426
e-mail:

Wydajność i oszczędność – niezwykłe wykorzystanie techniki kondensacyjnej
Myślisz przyszłościowo i wiesz, że energia kosztuje. Zapewne chciałbyś ją oszczędzać każdego dnia w trosce o swój portfel oraz środowisko naturalne. Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia kondensacyjna w ogrzewaniu gazowym. Dzięki naszym specjalistom, technologia ta stała się jeszcze bardziej efektywna, a kocioł Logamax plus GB172-24T50V2 potrafi ją bardzo dobrze wykorzystać. Kocioł ten jest podręcznikowym przykładem efektywności energetycznej, solidności i ergonomii.

Ciepło i ciepła woda w całym domu

Mimo niewielkich rozmiarów Logamax plus GB172-24T50V2 wyposażony jest w zintegrowany podgrzewacz c.w.u. o pojemności 48 l, a jego wydajność w zupełności zaspokoi zapotrzebowanie cieplne zarówno mieszkania, jak i niewielkiego domu jednorodzinnego. Nie wahaj się więc i już dzisiaj podejmij właściwą decyzję. Wybierz aż do 109% sprawności cieplnej, dostępnej w naszym wydajnym kondensacyjnym kotle Logamax plus GB172-24T50V2.

Przemyślana konstrukcja
Technika kondensacji sprawdziła się niejednokrotnie. Również kocioł Logamax plus GB172-24T50V2 przekonuje swoimi rozwiązaniami technicznymi. Kocioł wyposażony jest w wymiennik z nierdzewnego stopu aluminiowo- -krzemowego o wysokiej niezawodności i przewodności cieplnej. Przy swoich niewielkich wymiarach kocioł kryje w sobie zintegrowany podgrzewacz c.w.u. (o poj. 48 l) oraz wszystkie elementy potrzebne do jego uruchomienia oraz wydajnej i bezpiecznej pracy: dwa naczynia wzbiorcze, dwa zawory bezpieczeństwa, czy pompę c.o.

Niezwykła oszczędność energii
Logamax plus GB172-24T50V2 zużywa energię wtedy, gdy jest to konieczne. Modulowany palnik dba o to, by moc grzewcza była dopasowana do aktualnego zapotrzebowania (30-100%), a nowy sterownik BC25 zużywa jeszcze mniej energii elektrycznej. Wszystko to przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacji, czyli ekonomiczną pracę każdego dnia.

Nieograniczone możliwości
< Logamax plus GB172-24T50V2 z regulatorem BC25 oraz systemami: Logamatic EMS / EMS Plus i Logamatic 4000 daje ogromne możliwości sterowania kilkoma, czy wręcz kilkudziesięcioma obiegami grzewczymi. Współpracuje również z alternatywnymi źródłami ciepła, np. z instalacjami słonecznymi.

Wodsan

"Wodsan-Serwis" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Odolski
ul. Złota 32 05-505 Wągrodno, e-mail: tel. 501 435 426