• Buderus
  • Buderus
  • Buderus

Oferta

Logamax plus GB172TV2

Najnowsze, stojące centrale grzewcze drugiej generacji Logamax plus GB172T to idealne rozwiązanie dla użytkowników ceniących sobie nie tylko wysoką jakość, ale również wyjątkowe walory estetyczne urządzeń. Modułowa budowa Logamax plus GB172T sprawia, że zarówno kocioł, zasobnik, jak i wszystkie łączące je elementy, ukryte są pod estetyczną obudową.

pdfZobacz dane techniczne

pdfPobierz katalog produktów

Masz pytania dotyczące tego produktu?
Zapraszamy do kontaktu:

tel. 501 435 426
e-mail:

Kocioł grzewczy i podgrzewacz c.w.u. w kompaktowej obudowie
Kompaktowe kondensacyjne centrale grzewcze Logamax plus GB172TV2, to połączenie nowoczesnych i energooszczędnych kotłów kondensacyjnych z podgrzewaczami pojemnościowymi lub zasobnikami warstwowymi ciepłej wody użytkowej. Kotły Logamax plus GB172TV2, to ekskluzywne źródła ciepła, służące zarówno do samodzielnego ogrzewania domów i podgrzewania wody użytkowej, jak i do współpracy z systemami kolektorów słonecznych. Rozwiązania zastosowane w Logamax plus GB172TV2 pozwalają osiągać nie tylko oszczędności gazu i energii elektrycznej, czyli znacząco zredukować koszty ogrzewania, ale także zapewniają najwyższy komfort ciepłej wody użytkowej (wydajność do 31,6 l/min wg normy EN 625). Logamax plus GB172TV2, to szeroka gama urządzeń, bo aż 7 modeli o zróżnicowanych mocach, wielkościach i typach podgrzewaczy oraz zasobników ciepłej wody. To komfort zamknięty w eleganckiej formie.

Bogata oferta – 7 modeli
Logamax plus GB172TV2 to rodzina urządzeń o zróżnicowanych mocach przeznaczonych zarówno do celów grzewczych (14, 20 i 24 kW), jak i do podgrzewania wody użytkowej (15, 24 i 30 kW). W zależności od modelu, kotły mają zintegrowane podgrzewacze c.w.u. z wężownicą o pojemnościach 120 l lub 150 l, zasobniki warstwowe 100S i 150S lub zasobnik biwalentny 210SR dedykowany do współpracy z instalacją kolektorów słonecznych.

Bogate wyposażenie w standardzie
Kotły Logamax plus GB172TV2 mają w standardowym wyposażeniu intuicyjny sterownik BC25 z czytelnym i podświetlanym wyświetlaczem LCD. W standardowym wyposażeniu kotłów GB172TV2 jest również m.in. palnik wykonany ze stali szlachetnej, wbudowane i pojemne naczynie wzbiorcze (12 litrów), adapter z króćcami pomiarowymi, umożliwiający łatwe i szybkie podłączenie przewodów powietrzno-spalinowych oraz energooszczędna pompa elektroniczna.

Wersje solarne
Dodatkowo, modele dedykowane do współpracy z systemami solarnymi mają solarną grupę pompową, solarne naczynie wzbiorcze o pojemności 18 l oraz solarny moduł regulacji MS100.

Szeroki wybór systemów regulacji
Do sterowania kotłem w oparciu o temperaturę zewnętrzną (automatyka pogodowa), wystarczy zintegrowany z kotłem sterownik BC25 oraz czujnik temperatury zewnętrznej. Dodatkowo kotły Logamax plus GB172TV2 przystosowane są do współpracy z najnowszym systemem regulacji Logamatic EMS / EMS Plus, dającym możliwość sterowania (maksymalnie do 4 obiegów grzewczych) oraz z zaawansowanym systemem Logamatic 4000 umożliwiającym sterowanie wieloma obiegami grzewczymi.

Wodsan

"Wodsan-Serwis" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Odolski
ul. Złota 32 05-505 Wągrodno, e-mail: tel. 501 435 426