• Buderus
  • Buderus
  • Buderus

Oferta

Logano plus GB102

Wysoka efektywność, maksymalne wykorzystanie energii, niskie zużycie energii elektrycznej: technika kondensacyjna w kotle Logano plus GB102 marki Buderus zmienia gaz w przyszłościowe źródło energii. Decydując się na zastąpienie dotychczas używanego kotła, można czerpać korzyści w postaci oszczędności w kolejnych latach.

pdfZobacz dane techniczne

pdfPobierz katalog produktów

Masz pytania dotyczące tego produktu?
Zapraszamy do kontaktu:

tel. 501 435 426
e-mail:

Ekonomiczny, kompaktowy, praktyczny
Logano plus GB102 z jego niesamowitą, sezonową efektywnością energetyczną ogrzewania pomieszczeń sięgającą 93% (równoważną ze standardową sezonową sprawnością zgodnie z DIN na poziomie do 109,8%) zapewnia większą wydajność niż analogiczny kocioł gazowy niewykorzystujący techniki kondensacyjnej. Niskie zużycie energii gwarantuje klasa efektywności energetycznej A. Kompaktowe wymiary urządzenia pozwalają na stworzenie instalacji przy wykorzystaniu naprawdę niewielkiej powierzchni. Kocioł dostępny jest w dwóch wersjach: z wbudowaną pompą lub bez niej. Opcja z pompą zapewnia dodatkowo miejsce w obudowie kotła do integracji zaworu przełączającego (dostępnego jako akcesorium) do zasilania zasobnika c.w.u.

Idealny do modernizacji
Logano plus GB102 oferuje doskonałą relację funkcjonalności do ceny oraz najnowszą technologię. Jest niewiele droższy niż konwencjonalny gazowy kocioł z palnikiem atmosferycznym i jest w stanie bardzo szybko na siebie zarobić. Dowodem na to są istotnie wyższe wartości efektywności a co za tym idzie niższe rachunki za paliwo. Logano plus GB102 jest idealnym rozwiązaniem do modernizacji instalacji. Przyłącza są kompatybilne z większością istniejących kotłów. Mała powierzchnia zajmowana przez kocioł oraz niewielka waga pozwalają zastosować kocioł w istniejącej instalacji przy minimalnym nakładzie pracy. Dodatkowo, dzięki swoim gabarytom, GB102 pozwala na łatwy transport i bezproblemowe wniesienie do kotłowni – nawet w wykończonych już budynkach.

Elastyczny dla Ciebie
Sam kocioł to nie wszystko. Dlatego, aby umożliwić jeszcze większą oszczędność kotła GB102 w wielu sytuacjach, dostarczamy rozwiązanie kompleksowe. Wersja systemowa umożliwia zastosowanie kotła w prostych instalacjach, bez konieczności montażu dodatkowych elementów jak pompa czy sprzęgło hydrauliczne. W przypadku bardziej skomplikowanych układów, sterowniki serii Logamatic EMS Plus umożliwiają skonfigurowanie instalacji do maksymalnie 2 obiegów c.w.u. oraz 4 obiegów c.o. W przypadku wykorzystania kotła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, istnieje możliwość montażu zarówno GB102 jak i GB102S bezpośrednio na pojemnościowym podgrzewaczu Logalux L135, L160 lub L200.

Wodsan

"Wodsan-Serwis" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Odolski
ul. Złota 32 05-505 Wągrodno, e-mail: tel. 501 435 426