• Buderus
  • Buderus
  • Buderus

Oferta

Rekuperacja HRV-2

Jeśli w zaciszu domowym panuje odpowiedni klimat, domownicy cieszą się dobrym samopoczuciem i doskonałym nastrojem. Zależy to przede wszystkim od dopływu świeżego powietrza, ponieważ wilgotne, duszne i zapylone powietrze jest szkodliwe dla zdrowia, dobrego samopoczucia, a nawet dla samego budynku. Najwyższy czas, by zadbać o właściwą wymianę powietrza, a przy tym jeszcze o oszczędność energii: jest to możliwe dzięki systemowi Logavent HRV2 marki Buderus.

pdfZobacz dane techniczne

pdfPobierz katalog produktów

Masz pytania dotyczące tego produktu?
Zapraszamy do kontaktu:

tel. 501 435 426
e-mail:

Kontrolujmy powietrze w pomieszczeniach
Buderus oferuje doskonałe rozwiązanie dla zapewnienia zdrowego klimatu w pomieszczeniach i utrzymania wysokiej jakości życia domowników, nawet przy szczelnie zamkniętych drzwiach i oknach. Mowa o systemie kontrolowanej wentylacji z odzyskiem ciepła – Logavent HRV2. Gwarantuje on automatyczną wymianę zużytego powietrza na świeże i jeszcze większą oszczędność energii (do 90% ciepła odzyskanego ze zużytego powietrza). Dostępny jest w trzech wielkościach mocy: Logavent HRV2-140/-230/-350, do mieszkań lub domów w zabudowie szeregowej i jednorodzinnych o maksymalnej powierzchni 140 m2, 230 m2, 350 m2.

Błyskawiczna instalacja
Instalacja urządzenia Logavent HRV2 jest łatwa dzięki pełnej gamie wyposażenia. Elektryczne podgrzewanie wstępne i automatyczny układ obejścia (by-pass) do pracy w okresie letnim są zintegrowane z urządzeniem wentylacyjnym i wyposażone w komplet okablowania. Urządzenia mogą być zamontowane na ścianie lub na podłodze poprzez odpowiednią konsolę z funkcją absorpcji drgań.

Subtelna różnica
Logavent HRV2 oferuje wysoki komfort dzięki skutecznym filtrom świeżego powietrza i sterowanej czujnikami wentylacji, zawsze traktując jakość powietrza priorytetowo. Tym samym w pomieszczeniu mieszkalnym utrzymywana jest najwyższa jakość powietrza. Wszystko odbywa się w pełni automatycznie.

Wskażemy, w którą stronę wieje wiatr
Aby cieszyć się optymalnym powietrzem, wystarczy zamontować Logavent HRV2. Takie rozwiązanie zapewni kontrolowaną wentylację pomieszczeń mieszkalnych (takich jak pokoje dzienne oraz sypialnie, czy pokoje dziecięce) oraz usunie zużyte powietrze z pomieszczeń funkcyjnych (takich jak łazienka, WC czy garderoba). To właśnie pomieszczenia funkcyjne tworzą strefę powietrza odprowadzanego z domu. Z kolei pomieszczenia mieszkalne w domu stanowią strefę, do której doprowadzana jest taka sama ilość świeżego i przefiltrowanego powietrza z zewnątrz. Ciepło z budynku, pochodzące np. z ogrzewania pomieszczeń, jest wychwytywane przez Logavent HRV2 z powietrza usuwanego i przekazywane za pośrednictwem wymiennika ciepła do powietrza doprowadzanego.

Wodsan

"Wodsan-Serwis" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Odolski
ul. Złota 32 05-505 Wągrodno, e-mail: tel. 501 435 426