• Buderus
  • Buderus
  • Buderus

Oferta

Logamax-plus-GB192

Nowe systemy grzewcze marki Buderus to nie tylko nowoczesność, to znaczący krok w przyszłość. Urządzenia wyposażone są w inteligentne komponenty. Logamax plus GB192i łączy najnowszą technikę systemową i elastyczną kompatybilność przyłączy.

pdfZobacz dane techniczne

pdfPobierz katalog produktów

Masz pytania dotyczące tego produktu?
Zapraszamy do kontaktu:

tel. 501 435 426
e-mail:

Piąta generacja kotłów kondensacyjnych! Nowe systemy grzewcze wybiegają w przyszłość i technicznie przygotowane są do wielostronnego doposażenia i rozbudowy.

Technika, która zachwyca
Obudowa z nietłukącego się szkła tytanowego – w kolorze białym lub czarnym wraz z dotykowym panelem sterowania – urzeka już od pierwszego wejrzenia. Materiał stworzony specjalnie dla marki Buderus zachowuje najwyższą jakość również po wieloletnim użytkowaniu. Nie widać na nim śladów eksploatacji i jest łatwy do czyszczenia. Do ustawień podstawowych programów służy dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem, umieszczony na ścianie przedniej urządzenia. Do rozszerzonych ustawień służy natomiast regulator Logamatic RC300FA (opcja), montowany od wewnętrznej strony osłony regulatora. Obsługuje się go intuicyjnie, a w razie potrzeby można zamontować go również na ścianie.

Łatwy montaż
Wyjątkowość tego naściennego gazowego urządzenia kondensacyjnego polega na kompatybilności jego przyłączy. Wszystkie istniejące przyłącza hydrauliczne, gazu i spalin są umiejscowione tak, jak w innych modelach kotłów* marki Buderus. Dzięki temu urządzenia nowej generacji można bardzo szybko i sprawnie zainstalować.

Ogrzewanie pomieszczeń i komfort ciepłej wody na najwyższym poziomie
Logamax plus GB192iT w połączeniu z systemowym pojemnościowym podgrzewaczem c.w.u. zapewnia bardzo wysoki komfort ciepłej wody. Do solarnego podgrzewania wody służy 210-litrowy podgrzewacz z techniką ładowania warstwowego i wymiennikiem ciepła do podłączenia instalacji solarnej.

Zużycie energii dopasowane do potrzeb
W połączeniu z podgrzewaczem buforowym i czterema kolektorami płaskimi wysokiej mocy, urządzenie Logamax plus GB192iT osiąga jako system hybrydowy bardzo wysoką klasę efektywności energetycznej: według Dyrektywy ErP w sprawie efektywności energetycznej jest to klasa A+ w przypadku ogrzewania pomieszczeń i nawet klasa A+++ w przypadku przygotowania ciepłej wody.

Możliwość zmiany rodzaju gazu dzięki zwężce Venturiego
Bardziej niezależne ogrzewanie dzięki innowacyjnej zwężce Venturiego używanej przy zmianie typu gazu. Przez wykonanie zaledwie jednego obrotu możliwe jest przejście z gazu ziemnego E na gaz ziemny Lw lub Ls.

Wodsan

"Wodsan-Serwis" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Odolski
ul. Złota 32 05-505 Wągrodno, e-mail: tel. 501 435 426