• Buderus
  • Buderus
  • Buderus

Nowy wymiar komfortu - dzięki aplikacji EasyControl możesz z dowolnego miejsca sterować systemem grzewczym w Twoim domu

Dzięki aplikacji EasyControl można teraz jeszcze łatwiej i bardziej komfortowo sterować instalacją grzewczą – z każdego miejsca i to praktycznie jednym palcem. Zapewnia ona zdalny dostęp do systemu grzewczego z pełną kontrolą jego pracy. Do jej funkcjonowania wystarczy jedynie smartfon lub tablet, połączenie z internetem oraz moduł Logamatic web KM200.

Aplikacja Buderus EasyControl – Komfort i pełna kontrola
Mobilna aplikacja EasyControl oraz moduł Logamatic web KM200 umożliwiają zdalne zarządzanie domową instalacją grzewczą – wyposażoną w system Logamatic EMS z regulatorem RC35 lub EMS Plus z regulatorem RC300 – za pomocą urządzeń typu samrtfon lub tablet.

Przykładowo wracając z urlopu lub z pracy, można włączyć ogrzewanie będąc jeszcze w drodze do domu, dzięki temu już od progu przywita nas przyjemne ciepło. Inna możliwość to zdalna regulacja temperatury np. gdy osobom przebywającym w domu jest za zimno lub za ciepło (dzieciom, osobom starszym) możemy, na odległość zwiększyć lub zmniejszyć temperaturę. Zakres funkcji aplikacji EasyControl jest niemal nieograniczony, ponieważ jest ona stale rozszerzana. Najnowsza wersja web KM200 drugiej generacji została rozbudowana o złącze CAN umożliwiające elektryczne podłączenie pomp ciepła ze sterownikiem bazowym HMC10 od V1.10.

Zdalne sterowanie ogrzewaniem
Aplikacja EasyControl daje możliwość sterowania pracą układów grzewczych przez cały czas, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz. Jest na tyle intuicyjna, że przed jej uruchomieniem nie trzeba nawet czytać instrukcji obsługi.

Wodsan

"Wodsan-Serwis" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Odolski
ul. Złota 32 05-505 Wągrodno, e-mail: tel. 501 435 426