• Buderus
  • Buderus
  • Buderus

Oferta

Pompa ciepła WPT-270

Pompy ciepła Logatherm WPT 270/2 efektywnie wykorzystują darmową energię z powietrza do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia mogą współpracować z innymi systemami grzewczymi a ich montaż jest niezwykle łatwy. Oprócz tego, mają dodatkową zaletę – mogą zapewnić przyjemny chłód w upalne dni. Do wyboru są dwa modele, z których jeden pracuje do temperatury 5°C, a drugi nawet do -10°C!

pdfZobacz dane techniczne

pdfPobierz katalog produktów

Masz pytania dotyczące tego produktu?
Zapraszamy do kontaktu:

tel. 501 435 426
e-mail:

Różnorodne rozwiązania
Zasobnik wody o pojemności 270 litrów wyposażony jest w wężownicę, co pozwala połączyć pompę ciepła z innymi źródłami ciepła. Instalacja może być wykonana w połączeniu z instalacją solarną, kotłem na gaz lub olej lub z kotłem na paliwo stałe, a nawet z instalacją fotowoltaiczną. Pompa ciepła wykorzystuje wtedy w pełni darmową, ekologiczną energię elektryczną do jej zasilania, dlatego urzą- dzenie oznaczone jest znakiem „Smart grid ready”. Regulator pompy ciepła daje szereg możliwości. Jedną z nich jest zaprogramowanie godzin pracy urządzenia. Odpowiednia obudowa urządzenia pozwala na pobieranie powietrza zarówno z pomieszczenia, w którym jest zainstalowane, jak i z innych miejsc. Tak wiele możliwości dają tylko pompy Logatherm WPT 270.

Innowacyjność i bezpieczeństwo
Pompy ciepła Logatherm WPT 270, dzięki pobieraniu energii z powietrza, pozwalają na podgrzanie wody nawet do 60°C bez użycia grzałki. Woda zgromadzona jest w dobrze izolowanym, emaliowanym zasobniku, który dodatkowo zabezpieczony jest anodą antykorozyjną, co zapewnia jego długą żywotność. Gdy zajdzie konieczność termicznej dezynfekcji wody, do przegrzewu zostanie użyta grzałka elektryczna, która we współpracy z pompą ciepła podniesie temperaturę do 70°C.

Wodsan

"Wodsan-Serwis" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Odolski
ul. Złota 32 05-505 Wągrodno, e-mail: tel. 501 435 426